Logo Valmesa - Societat de Taxacions
Certificat AENOR en totes les delegacions Qualitat en valoració
Informació | Certificat de Qualitat | Codis de conducta | Presentacions (PDF) | Vídeo (50 Mb)
Immobles | Terrenys/Projectes | Rústiques i agropecuàries | Infra/Supraestructures | Patrimoni | Actius | Empreses | Mercantils | Judicials
Sol•licituds | Pagaments | Sondeigs | Validar Taxació
Legislació | Informes del sector | Enllaços | Documentació desenvolupada per Valmesa
Sol•licituds | Pagaments
Web en español Web en valencià Web en català Gure webgunea euskaraz A nosa web en galego English version Notre Web en français Unsere Webseite in Deutsch Nosa web en Portugues

Delegacions

ANDALUCIA Y EXTREMADURATorna amunt

Plaza de San Sebastián nº 10 1º, 04003 - Almería

Tel: 950.621.133 - Fax 950.950.616

E-mail:almeria@valmesa.es

Pasaje Noblejas, 1 1ª, 29002 - Málaga

Tel: 952.040.450 - Fax 951.232.060

E-mail:malaga@valmesa.es

Muñoz Olivé, nº 1, esquina C/ Tetuán, 8-10, 1ª planta, 41001 - Sevilla

Tel: 954.211.108 - 954.227.091 - Fax 954.323.376

E-mail:sevilla@valmesa.es

ARAGON, NAVARRA Y RIOJATorna amunt

Coso, 98 - 100 - planta 8ª, Oficina 4., 50001 - Zaragoza

Tel: 976 21 23 27 - Fax 976 36 08 58

E-mail:zaragoza@valmesa.es

ASTURIASTorna amunt

Uría 17, Entlo. Dcha. , 33003 - Oviedo

Tel: 985.225.741 - 985.204.437 - Fax 984.249.983

E-mail:oviedo@valmesa.es

CANARIASTorna amunt

Calle del Sí, 3 6ª, 38002 - Sta. Cruz de Tenerife

Tel: 922.247.060 - 922.248.870 - Fax 922.980.508

E-mail:canarias@valmesa.es

CASTILLA LA MANCHATorna amunt

Velázquez 3, bajo, 28001 - Madrid

Tel: 969.240.724 - Fax 969.870.521

E-mail:castillalamancha@valmesa.es

CASTILLA-LEONTorna amunt

Herreros, 50 3º, 49600 - Benavente (Zamora)

Tel: 980.631.637 - Fax 980.635.123

E-mail:benavente@valmesa.es

Av. Gran Via de San Marcos, 15 1º C, 24001 - León

Tel: 987.876.387 - Fax 987.792.940

E-mail:leon@valmesa.es

Plaza de Cantarranillas, 1, 1º-H, 47003 - Valladolid

Tel: 983.333.180 - Fax 983.449.986

E-mail:valladolid@valmesa.es

Santa Clara, 8 3º A, 49003 - Zamora

Tel: 980.535.919 - Fax 980.980.506

E-mail:zamora@valmesa.es

CATALUNYATorna amunt

Rambla de Catalunya, 60, 5º piso, oficina 2, 08007 - Barcelona

Tel: 934.159.074 - Fax 933.969.596

E-mail:barcelona@valmesa.es

COMUNIDAD VALENCIANATorna amunt

Edif. Valmesa Urb. Barrina Norte, 36, 03502 - Benidorm (Alicante)

Tel: 966.830.055 - Fax 965. 990.777

E-mail:central@valmesa.es

Pza. Bandes de Música de la C. Valenciana, 9 Piso 1º, despacho 5 y 6, 46013 - Valencia

Tel: 963.943.282 - 963.942.901 - Fax 961.125.720

E-mail:valencia@valmesa.es

GALICIATorna amunt

Santa Catalina, 16, 1ª, Local-1, 15003 - A Coruña

Tel: 981.229.174 - Fax 881.240.929

E-mail:acoruna@valmesa.es

ILLES BALEARSTorna amunt

Calle Parellades, 12, 2º-25, 07003 - Palma de Mallorca

Tel: 971.213.660 - Fax 971.570.505

E-mail:illesbalears@valmesa.es

MADRIDTorna amunt

Velazquez 3, bajo, 28001 - Madrid

Tel: 914.260.743 - Fax 911.413.586

E-mail:madrid@valmesa.es

Velázquez 3, bajo, 28001 - Madrid

Tel: 914.260.743 - Fax 911.413.587

E-mail:scmadrid@valmesa.es

Velázquez 3, bajo, 28001 - Madrid

Tel: 914.260.743 - Fax 914.260.768

E-mail:supervisor@valmesa.es

MURCIATorna amunt

Ed. Torre Godoy, 4º A-B - C/. Central, 13, 30100 - Espinardo

Tel: 968.271.538 - Fax 968.970.114

E-mail:murcia@valmesa.es

PAIS VASCO Y CANTABRIATorna amunt

Gran Vía Diego López de Haro nº 81 – 4 DP. 8º, 48011 - Bilbao

Tel: 944.600.400 - 944.910.935 - Fax 944.342.839

E-mail:bilbao@valmesa.es

Valmesa logo vertical Política de privacitat | Poseu-vos en contacte amb nosaltres | Telèfon 902 420 200 | © 2005 Valmesa. Queden reservats tots els drets.

Homologada pel Banc d’Espanya, inscrita com a Societat de Taxacions amb núm. 4.350 i data de 31/10/1988